Головна » 2013 » Січень » 9 » Семінар керівників шкільних музеїв Любомльського району.
Семінар керівників шкільних музеїв Любомльського району.
9 січня 2013 року на базі районної гімназії відбувся районний семінар керівників шкільних музеїв. З інформацією про виконання Програми національно-патріотичного виховання шляхом активізації музейної справи виступила методист РМК Трач Валентина. Були надані методичні рекомендації щодо планування роботи шкільних музеїв на друге півріччя та ведення документації. Велась мова про тіснішу співпрацю шкільних музеїв з районним краєзнавчим музеєм, до цього закликав його керівник Олександр Остапюк. Учасники семінару відвідали виставку до 70-річчя Голокосту, що експонується в районному краєзнавчому музеї.

Джерело: сайт Любомльського району
Категорія: Любомльський краєзнавчий музей | Переглядів: 736 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0