Головна » 2012 » Березень » 9 » Роковини Тараса Шевченка у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки.
Щороку в родині Косачів відзначали роковини Тараса Шевченка, в програмі яких були, так звані, «відчити», декламування напам’ять творів поета, художнє читання «Гайдамаків», «Катерини», презентація творів Лесі Українки про Шевченка. Продовжуючи Косачівську традицію, в Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки також проводяться Шевченківські дні. Цього року літературно-музичний вечір носить назву «Як я її люблю, мою Україну!».
Наукові співробітники підготували реферати:
– Образки дитинства (Л. Мержвинська);
– Бог сущий у поезіях Кобзаря (М. Чашук);
– «Рай тихий» – його Україна (О. Бойко);
– Тарас Шевченко – художник (Т. Воробей);
– «Моя тюрма, мої кайдани». Роки заслання» (Л. Рибчук).
За допомогою мультимедійного центру демонструвалися автопортрети Т. Шевченка, його картини як ілюстрації до рефератів.
Учні Колодяжненської ЗОШ  декламували вірші «Мені тринадцятий минало», «Не називаю її раєм», «Садок вишневий коло хати», «І досі сниться…», «Доля», «Тече вода з-під явора», «Світає, край неба палає», «Молитва», «І золотої й дорогої …», «Мені однаково», уривок з поеми «Марія».
Заслужений артист України, артист Волинського державного академічного українського народного хору Комарук Петро виконав пісні на слова Т.Шевченка.
Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 832 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0