Головна » 2012 » Листопад » 20 » Реконструкцію приміщення Художнього музею – Шляхетського будинку в Луцьку, закінчать уже в цьому році.
Реконструкцію Шляхетського будинку в Луцьку закінчать у цьому році. Про це стало відомо 20 листопада 2012 року після інспектування цього об’єкта головою Волинської облдержадміністрації Борисом Клімчуком.
Він нагадав, що рішення щодо реконструкції Шляхетському будинку, Покровської церкви та будинку-музею Стравінського приймалось в кабінеті Прем’єр-міністра України Миколи Азарова за поданням голови облдержадміністрації. Сумарна вартість цих трьох об’єктів сягає майже восьми мільйонів гривень. Загалом в поданні було шість об’єктів, однак затвердили три. Ці об’єкти – пам’ятки загальнодержавного значення. Їх відновлюють вперше в історії Волині. «Держава не просто на словах, а грішми почала піклуватися про реставрацію об’єктів, які мають національне значення. Фінансування реконструкції Шляхетського будинку відбувається згідно графіку. Я задоволений темпами реконструкції. Сумнівів у тому, що цей об’єкт буде зроблений до кінця року у мене не виникає. В майбутньому сюди повернуть картинну галерею. Нам необхідно цінувати такі об’єкти та дякувати державі за кошти, що виділені на ці роботи», – сказав він після відвідин Шляхетського будинку.
У свою чергу, генеральний директор ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» Ігор Чорнуха підтвердив, що будівельники здадуть цей об’єкт в експлуатацію вчасно. «На реконструкцію Шляхетського будинку держава інвестувала близько трьох мільйонів гривень, – розповів він. – На сьогодні фактично закінчені роботи з облаштування фасаду приміщення. Дещо складніше працювати всередині, адже специфіка об’єкта така, що в процесі демонтажу постійно виникають певні нові роботи, які не були передбачені проектувальниками. Тому нам доводиться приймати оперативні рішення на місці».

Прес-служба Волинської облдержадміністрації
Категорія: Художній музей | Переглядів: 645 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2