Головна » 2011 » Червень » 22 » Проведено XXXІХ Всеукраїнську наукову історико-краєзнавчу конференцію „Минуле і сучасне Волині та Полісся”.
Волинським краєзнавчим музеєм спільно з Волинською обласною організацією Національної спілки краєзнавців України, Іваничівським історичним музеєм підготовлено і 22 червня 2011 року проведено в смт. Іваничі XXXІХ Всеукраїнську наукову історико-краєзнавчу конференцію „Минуле і сучасне Волині та Полісся. Волинь у 1941 році: люди, події, факти. Сторінки історії Іваничівщини”, присвячену 20-річчю Незалежності України і 70-річчю початку Великої Вітчизняної війни.
Конференцію було організовано в рамках Регіональної програми розвитку культури, мистецтва і туризму в області на період 2011-2015 роки та за фінансової підтримки Іваничівських районної ради і райдержадміністрації та ДП «Волинські старожитності» ДП «НДЦ» «Охоронна археологічна служба України» Інституту археології НАН України.
За матеріалами конференції видано науковий збірник „Минуле і сучасне Волині та Полісся. Волинь у 1941 році: люди, події, факти. Сторінки історії Іваничівщини. Науковий збірник. Випуск 39. Матеріали XXXІХ Всеукраїнської наукової історико-краєзнавчої конференції, смт. Іваничі. Упоряд. А. Силюк, Л.Куль.” (– Луцьк, 2011. – 362 с., іл.). У збірнику вміщено статті та повідомлення учасників конференції, присвячені археології, історії, культурі та етнографії Волині та Іваничівщини в контексті української історії. Окремий розділ присвячено подіям Другої світової війни на Волині. Видання розраховане на науковців, краєзнавців, освітніх працівників та широке коло шанувальників минувшини.
Категорія: Іваничівський народний історичний музей | Переглядів: 880 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0