Головна » 2012 » Вересень » 20 » Проведено обласний семінар-практикум музейників Волинської області „Сучасні технології в роботі музейних установ різних рівнів”.
З метою удосконалення фахового рівня, професійної кваліфікації та обміну досвідом музейних працівників області на базі Волинського краєзнавчого музею та Кортеліського історичного музею 19-20 вересня 2012 року проведено обласний семінар-практикум директорів комунальних та громадських музеїв області на тему „Сучасні технології в роботі музейних установ різних рівнів”.
У перший день учасники семінару-практикуму в обласному музеї прослухали теоретичний курс з вище згаданої теми, ознайомилися з роботою веб-сайтів Волинського краєзнавчого та Володимир-Волинського історичного музеїв, мали практичне заняття з методики проведення екскурсії-казки та майстер-класу для дошкільнят,  а під час відвідання Музею Луцького Хрестовоздвиженського братства – довідалися про сучасні технології у створенні експозиції цього музею.
На другий день семінару-практикуму його учасники виїхали у Ратнівський район, де в смт. Ратне взяли участь у XLII Всеукраїнській науковій історико-краєзнавчій конференції „Минуле і сучасне Волині та Полісся. Ратнівщина в історії України і Волині”, приуроченій 70-річчю Кортеліської трагедії 1942 року. Потім ознайомилися з роботою Кортеліського історичного музею та музеїв району, пам’ятками краю.
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 559 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0