Головна » 2013 » Лютий » 24 » Проведено обласний конкурс читців „Мій любий краю”, присвячений 142-й річниці від дня народження Лесі Українки.
    24 лютого 2013 року у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки проведено обласний конкурс читців „Мій любий краю”, присвячений 142-й річниці від дня народження письменниці.

Конкурс був організований з метою широкої популяризації української поетичної творчості, дальшого розвитку художнього читання, популяризації творів Лесі Українки, залучення читців до активної творчої і концертної діяльності та гідного відзначення 142-ї річниці від дня народження Лесі Українки і 199-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка. У конкурсі взяли участь учасники художньої аматорської творчості м.Нововолинська, Рожищ, Горохова, Ратного, Ковеля, Луцька, Любомля, смт.Локачі, Лукова, Іванич, Шацька, Турійська, Маневич, сіл Старі Червища Камінь-Каширського району, Білин Ковельського району, Пальче, Берестяни Ківерцівського району, Залухово з Ратнівщини, студенти педагогічного коледжу м.Луцька, Волинського державного училища культури і мистецтв ім. І.Ф.Стравінського.
   Основні критерії оцінки виступів учасників конкурсу: виконавська майстерність, режисура та засоби розкриття твору, своєрідність манери виконання, сценічна культура. Учасники конкурсу отримали подяки за пошук, грамоти. Гран-прі отримала Людмила Панчук (районний дім „Просвіта”, м.Горохів) за декламування твору Лесі Українки „Одержима” (уривок) і Тараса Шевченка „У тієї Катерини”.

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 874 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1