Головна » 2012 » Травень » 17 » Проведено День депутата у музеях Луцька.
14:52
Проведено День депутата у музеях Луцька.
Проведено День депутата у музеях Луцька.
17 травня 2012 року відбувся День депутата у музеях Луцька. Таку культурно-просвітницьку програму для обранців громади нашого міста організувала начальник відділу туризму Луцької міської ради, депутат Наталія Бунда.
Ідея такого проекту виникла після того, як на зустрічі з керівниками музеїв Луцька ті поскаржилися на брак уваги депутатів міської ради до працівників музеїв, та й врешті, до проблем культурно-просвітницьких закладів. Отож, аби побачити роботу музеїв, як то кажуть, з середини, і вирішили організувати виїзне засідання депутатів  напередодні відкриття туристичного сезону „ЛУЦЬК. Приємне відкриття” . Хорошу ідею підтримав секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт, а список бажаючих склали самі депутати. Наталія Бунда, Артур Василевський, Сергій Волик, Микола Дендіберін, Аскольд Пекарський, Григорій Пустовіт, Богдан Шиба, Любов Серба, Сергій Григоренко побували у Музеї волинської ікони, музеї Хресто-Воздвиженського братства, у замку Любарта, у підземеллях Кафедрального костелу св.Петра і Павла та отримали багато цікавої і корисної інформації.
Наталія Бунда сподівається, що після такої екскурсії депутати зовсім по іншому ставитимуться до проблем туристичної галузі і під час сесій позитивно вирішуватимуть питання музейної та культурно-просвітницької роботи.
Відділ інформаційної роботи Луцької міської ради
 (777904, 777946, 720665)
Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 867 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]