Головна » 2011 » Травень » 18 » Привітання до Дня музеїв Голови обласної державної адміністрації Б.Клімчука.
Привітання до Дня музеїв Голови обласної державної адміністрації Б.Клімчука.
Сердечно вітаю Вас, хранителів історико-культурної спадщини Волині, з професійним святом – Міжнародним днем музеїв.
Музеї Волині – це світлиця нашої багатої історії та культури, правдивий портрет героїчного минулого, самобутніх звичаїв, вікової мудрості й безцінного досвіду краян.
Саме музеї сьогодні доносять до суспільства велич прадавньої історії, надихають митців на створення нових шедеврів.
Ваша повсякденна і невтомна праця, наукові та творчі здобутки сприяють піднесенню рівня культурного, духовного та освітнього розвитку нашого народу, заслуговують на щиру вдячність і визнання. Завдяки подвижницькій діяльності науковців обласного музею, районних і міських історичних та народних музеїв збережено духовні цінності, якими по праву пишається не тільки Волинь, а й вся Україна.
Музеї Волині є важливим чинником збереження історичної пам’яті нашого народу, зримим зосередженням найцінніших надбань минулого, любові до рідної землі та потягу до прекрасного.
Зичу всім працівникам музеїв, подвижникам важливої й благородної справи щастя, здоров’я, успіхів, добробуту та творчих здобутків у збереженні, примноженні та розвитку української культури.

Голова обласної державної адміністрації
Б. Клімчук
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1713 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0