Головна » 2013 » Лютий » 27 » Презентація монографії „Інституційні складові українсько-польських гуманітарних взаємин і співробітництва”.

У Волинському краєзнавчому музеї 27 лютого 2013 року відбулася презентація наукової монографії Людмили Стрільчук та Віталія Стрільчука „Інституційні складові українсько-польських гуманітарних взаємин і співробітництва”.
В монографії досліджено і висвітлено інституційні складові українсько-польських гуманітарних взаємин і співробітництва. Використано значний  документальний і фактологічний матеріал, присвячений комплексу проблем, українсько-польській взаємодії у сфері культури і мистецтва, освіти, науки і вищої школи, засобів масової інформації, реституції культурних цінностей, молодіжної політики, спорту, охорони здоров'я, туризму, співпраці національних меншин тощо.
На заході виступили автори, Олександр Курилюк, Володимир Лисюк, Кшиштоф Савіцькі, Михайло Яцишин, Олександр Гаврилюк, Василь Ворон та інші.
Монографія вийшла у видавництві ДП "Волинські старожитності".

Джерело: Прес-центр ДП "Волинські старожитності"

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 525 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4