Головна » 2015 » October » 7 » Премію імені Михайла Сікорського Національної спілки краєзнавців України 2015 року присуджено О.Д.Остапюку

Музейні працівники Волині

сердечно вітають

директора Любомльського краєзнавчого музею

Олександра Дмитровича Остапюка

із заслуженою нагородою –

Премією імені Героя України Михайла Сікорського

Національної спілки краєзнавців України 2015 року,

та зичать міцного здоров’я, довгих років життя,

творчої наснаги для вагомих здобутків на ниві

музейництва та історичного краєзнавства Волині,

збереження, дослідження та популяризації

історико-культурної спадщини Любомльщини!

Довідково:

Загальноукраїнська Премія імені Героя України Михайла Сікорського Національної спілки краєзнавців України присуджується з 2013 року щорічно окремим діячам за вагомий внесок у дослідження і збереження культурної спадщини України та розвиток музейної справи.

Рішення про присудження загальноукраїнської Премії імені Героя України Михайла Сікорського Національної спілки краєзнавців України затверджується Президією правління Національної спілки краєзнавців України. Вручення премії здійснюється в жовтні, що приурочено до дня народження М.І.Сікорського (13 жовтня 1923 р.), у межах Всеукраїнського історико-культурологічного форуму «Сікорські читання» у м. Переяславі-Хмельницькому (ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди») в урочистій обстановці, за участю краєзнавчого активу та широкої громадськості, висвітлюється у засобах масової інформації.

Особам, які відзначені премією, присвоюється звання «Лауреат Премії імені Героя України Михайла Сікорського» з врученням Диплома, почесного знака і грошової премії.

Категорія: Любомльський краєзнавчий музей | Переглядів: 974 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/9