Головна » 2017 » July » 14 » Премію імені академіка Петра Тронька Національної спілки краєзнавців України вручили А.Г.Швабу

12 липня 2017 року у Києві в Інституті історії України відбулося засідання Правління Національної спілки краєзнавців України. На ньому були присутні керівники більшості обласних організацій Спілки, низка відомих краєзнавців, вчені, громадські діячі, представники ЗМІ тощо.

Під час засідання відбулося урочисте вручення Загальноукраїнської Премії імені академіка Петра Тронька Національної спілки краєзнавців України. Серед лауреатів наш земляк, доктор історичних наук, декан історичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, заступник голови Волинської обласної організації НСКУ Шваб Анатолій Георгійович.

Директор та колектив
Волинського краєзнавчого музею
сердечно вітають
відомого вченого-історика, педагога,
декана історичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки

Анатолія Георгійовича Шваба

із заслуженою нагородою –
Премією імені академіка Петра Тронька
Національної спілки краєзнавців України,
висловлюють щирі слова вдячності
за багаторічну плідну співпрацю
з обласним музеєм
та зичать міцного здоров’я, щастя,
творчої наснаги та вагомих здобутків на ниві
дослідження та популяризації
історико-культурної спадщини
українського народу!

Під час вручення Премії імені академіка Петра Тронька:

Довідково:

Загальноукраїнська Премія імені академіка Петра Тронька Національної спілки краєзнавців України присуджується з 2013 року щорічно окремим краєзнавцям за вагомий внесок у справу вивчення, дослідження і популяризації історико-культурних і природних багатств рідного краю. Лауреатів визначає президія правління НСКУ. Усім нагородженим присвоюється звання „Лауреат Премії імені академіка Петра Тронька” з врученням диплома, почесного знака і грошової премії.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 669 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4