Головна » 2015 » July » 14 » Премію імені академіка Петра Тронька Національної спілки краєзнавців України 2015 року вручили Г.В.Бондаренку

12 липня 2015 року виповнилося 100 років від дня народження Героя України, академіка Петра Тронька. А 13 липня, в приміщенні Інституту історії України НАН України Національна спілка краєзнавців України вручила Премію імені академіка Петра Тронька НСКУ 2015 року.

Цьогорічним лауреатом у номінації – висвітлення науково-краєзнавчої та громадської діяльності академіка Петра Тронька (дослідження проблем історії міст і сіл України, теоретичного та практичного краєзнавства), став Бондаренко Геннадій Васильович голова правління Волинської обласної організації НСКУ, завідувач кафедри документознавства і музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, кандидат історичних наук, професор, заслужений працівник освіти України.

Директор та колектив

Волинського краєзнавчого музею

сердечно вітають

почесного наукового співробітника музею,

відомого вченого-історика, педагога,

музейника, краєзнавця та громадського діяча

Геннадія Васильовича Бондаренка

із заслуженою нагородою –

Премією імені академіка Петра Тронька

Національної спілки краєзнавців України

2015 року,

висловлюють щирі слова вдячності

за багаторічну плідну співпрацю

з обласним музеєм

та зичать міцного здоров’я, довгих років життя,

творчої наснаги для нових наукових видань

та вагомих здобутків на ниві дослідження

та популяризації історико-культурної спадщини

українського народу!

Під час вручення Премії імені академіка Петра Тронька 2015 року:

Довідково:

Загальноукраїнська Премія імені академіка Петра Тронька Національної спілки краєзнавців України присуджується з 2013 року щорічно окремим краєзнавцям за вагомий внесок у справу вивчення, дослідження і популяризації історико-культурних і природних багатств рідного краю у чотирьох номінаціях. Лауреатів визначає президія правління НСКУ. Усім нагородженим присвоюється звання „Лауреат Премії імені академіка Петра Тронька” з врученням диплома, почесного знака і грошової премії.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 925 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/15