Головна » 2014 » Січень » 11 » Правоохоронці влаштували волинським школярам екскурсію до Маневицького музею.
Правоохоронці влаштували волинським школярам екскурсію до Маневицького музею.
На екскурсії із правоохоронцями в музеї побували маневицькі школярі. Візит у Маневицький краєзнавчий музей, цікаві розповіді з історії рідного краю – таку програму підготували підліткам, котрі опинилися в полі зору правоохоронців, – повідомили у СЗУ УМВС Волинської області.

Працівники кримінальної міліції у справах дітей Маневицького РВ УМВС України у Волинській області спільно із працівниками кримінальної виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби в області, центру соціальних служб та служби у справах дітей Маневицького району провели профілактичний захід для дітей, котрі перебувають на міліцейських обліках.
Цього разу правоохоронці організували підліткам екскурсію у Маневицький краєзнавчий музей. Тож чотирнадцять школярів отримали можливість почути цікаву розповідь про рідний край, природу Полісся, визначних людей Волині. Окрім того, працівники музею показали підліткам стародавні предмети побуту волинян.

– Хто не знає своєї історії, той не має майбутнього, – наголосила старший оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей Маневицького РВ УМВС України у Волинській області Юлія Очача. – А тому кожен школяр повинен цікавитися минувшиною рідного краю та звичаями наших предків.

Категорія: Маневицький краєзнавчий музей | Переглядів: 515 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0