Головна » 2015 » April » 8 » Працівнику Художнього музею у Луцьку Дмитру Зіньку призначено стипендію Президента України

Указом Президента України №200/2015 від 4 квітня 2015 року „Про призначення стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва на 2015 рік” Зіньку Дмитру Анатолійовичу – 1985 року народження, майстру народного мистецтва та іконопису, старшому науковому співробітнику Художнього музею, відділу Волинського краєзнавчого музею, призначено на 2015 рік стипендію Президента України для молодих майстрів народного мистецтва.

В І Т А Є М О !

Категорія: Художній музей | Переглядів: 746 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4