Головна » 2013 » Лютий » 5 » Працівники Волинського краєзнавчого музею долучилися до проекту „Рушник об’єднує нації”.

5 лютого 2013 року працівники Волинського краєзнавчого музею взяли участь у проекті „Рушник об’єднує нації”. 35 музейників долучились до ініціативи учнів Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 створити рушник, який буде оберегом їхнього навчального закладу.
Протягом 2012 – 2013 років учні хочуть залучити якомога більше людей до створення оберегу. На даний момент до вишивання рушника долучилось понад 600 людей (це учні школи, вчителі, батьки та просто лучани).
Організатори акції планують і надалі долучати людей різних професій та національностей до вишивання, популяризуючи найкращі людські цінності та об’єднуючи за спільною справою людей, адже сила народу в його єдності.

Фото Л.Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 542 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/6