Головна » 2013 » Лютий » 19 » Працівники райдержадміністрації відвідали Любомльський краєзнавчий музей.
Працівники райдержадміністрації відвідали Любомльський краєзнавчий музей.
Днями працівники Любомльської районної державної адміністрації відвідали Любомльський краєзнавчий музей. Зустрічав гостей його директор Олександр Остапюк, син засновника музею Дмитра Остапюка.
Екскурсія розпочалась з відділу природи. Олександр Дмитрович своїми розповідями зацікавив аудиторію, яка задавала чимало питань. Варто зазначити, що подивитись у краєзнавчому музеї є на що, адже він нараховує понад 15 000 експонатів основного фонду. Заклад має такі відділи: природи; археології; Середньовіччя; Новітньої історії. Значимими є колекції музею з археології, зібрання нумізматики, стародруків та предметів народного побуту й етнографії. В музеї також представлено матеріали про відомих людей, уродженців міста Любомль і Любомльського району: теолога Северина Любомльчика, артистку Наталію Ужвій, письменників і поетів – Ларису Черкашину, Ростислава Братуня, Власа Мизинця, Василя Гея, Володимира Лиса та ін. Слід відмітити, що окрім екскурсії, працівники райдержадміністрації мали змогу помилуватись персональною виставкою картин художника Панаса Сущика, жителя смт. Головне, яка зараз експонується у виставковому залі краєзнавчого музею під назвою „Мелодія барв оживає, мов пісня...”.
По завершенні заходу відвідувачі музею подякували Олександру Остапюку за проведену екскурсію, за його цікаві розповіді. В свою чергу і він подякував гостям музею за те, що вони виявили бажання поцікавитись історією рідного краю, адже як відомо, без знання історії немає майбутнього.

Джерело: сайт Любомльського району, 15.02.2013
Категорія: Любомльський краєзнавчий музей | Переглядів: 709 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1