Головна » 2012 » Серпень » 29 » Питання про фінансування Музею історії Луцького братства XVII-XXI ст. буде вирішено.
29 серпня 2012 року постійна комісія Волинської обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області розглянула ряд питань порядку денного.
Не обійшлось без дискусій при обговоренні клопотання Волинського крайового братства Святого Андрія Первозванного щодо передачі Музею Луцького братства XVII-XXI ст. як відділу Волинського краєзнавчого музею. В результаті обговорення депутати рекомендували головному фінуправлінню ОДА врахувати необхідність збільшення видатків головному розпоряднику коштів обласного бюджету, а саме управлінню культури ОДА, для утримання обласного краєзнавчого музею. За пропозицією обранця Віктора Карпука, члени комісії вирішили не уточнювати у своєму рішенні формулювання про створення самостійного відділу „Музей історії Луцького братства XVII-XXI ст.”, відповідний проект рішення депутати доручили підготувати профільному управлінню ОДА спільно із директором обласного краєзнавчого музею, та подати його на розгляд наступної 14 сесії обласної ради.

Джерело: сайт Волинської обласної ради, 29.08.2012
Категорія: Музей історії Луцького братства | Переглядів: 587 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2