Головна » 2015 » April » 2 » Підтвердження присвоєної кваліфікаційної категорії отримала художник-реставратор Волинського краєзнавчого музею Лариса Обухович

Вітаємо нашу колегу Ларису Обухович,

яка присвятила своє життя

поверненню молодості творінням

художників минулого!

Реставратор – унікальна професія, яка вимагає відданості улюбленій справі, великого терпіння та довгих років навчання, глибоких різнобічних знань, кропіткої роботи дослідника-першовідкривача.

У вівторок 31 березня 2015 року у приміщенні Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького відбулося урочисте вручення посвідчень художникам-реставраторам, що пройшли атестацію у вересні – грудні минулого року.

Документальне підтвердження присвоєної кваліфікаційної категорії отримала художник-реставратор Волинського краєзнавчого музею Лариса Обухович, яка з 1982 року працює на цій посаді. За цей час вона відреставрувала 26 ікон волинської школи іконопису, серед яких такі високохудожні твори першої половини XVII – початку XVIII ст., як «Христос Вседержитель» та «Юрій Змієборець» Йова Кондзелевича, «Христос Вседержитель» з Каменя-Каширського, «Благовіщеня Пресвятої Богородиці». Більшість з відреставрованих творів експонується у Музеї волинської ікони.

Джерело: Музей волинської ікони

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 943 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0