Головна » 2012 » Квітень » 19 » Підбито підсумки та нагороджено переможців Вісімнадцятого обласного конкурсу „Волинська писанка третього тисячоліття”.
   19 квітня 2012 року у Волинському краєзнавчому музеї відбулося підбиття підсумків та нагородження переможців Вісімнадцятого обласного конкурсу „Волинська писанка третього тисячоліття”.
   У конкурсі взяли участь 39 учасників з Луцька, Володимира-Волинського, Ківерець, Локач, із сіл Шацького та Старовижівського районів. Активними учасниками конкурсу є студенти Інституту мистецтв Волинського національного університету імені Лесі Українки, студенти та викладачі Волинського державного училища культури і мистецтв імені Ігоря Стравінського, Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені Агатангела Кримського, вихованці Луцької та Володимир-Волинської дитячих художніх шкіл, викладачі образотворчого мистецтва загальноосвітніх шкіл міста Луцька, керівники гуртків при Центрах дитячої та юнацької творчості, районних Будинках школяра та їхні вихованці. На конкурс подано більше 200 писанок.
   Характерним для поданих робіт є те, що майстри, розписуючи писанки, використали традиційні волинські візерунки та природні барвники.

Переможцями конкурсу писанкарства стали:

Оксана Білик – викладач образотворчого мистецтва Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені Агатангела Кримського (1 місце).

Ірина Нікітіч – керівник гуртка відділу образотворчого мистецтва Маяківської музичної школи (2 місце).

Анастасія Савчук – учениця Луцької дитячої художньої школи (2 місце).

Світлана Шуляк – студентка V-курсу Інституту мистецтв Волинського національного університету імені Лесі Українки (3 місце).

Юлія Мелесик – керівник гуртка „Українська народна лялька” Локачинського районного будинку школяра (3 місце).

Марія Категова – учениця Володимир-Волинської дитячої художньої школи (3 місце).

Дипломом імені Модеста Левицького за активне вивчення та популяризацію писанкарства серед молоді краю була відзначена Софія Пасюк – викладач Волинського державного училища культури та мистецтв імені Ігоря Стравінського.

Директор Волинського краєзнавчого музею Анатолій Силюк вручив дипломи та цінні подарунки переможцям. Подяки та заохочувальні призи отримало близько двадцяти учасників.

Запрошуємо до участі в подальших конкурсах писанкарства!

Фото Л.Максимова.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 980 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2