Головна » 2013 » Лютий » 7 » Персональні стипендії голови облдержадміністрації – музейним працівникам.
Персональні стипендії голови облдержадміністрації – музейним працівникам.
Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації Бориса Клімчука від 7 лютого 2013 року №45 встановлені персональні стипендії голови обласної державної адміністрації народним артистам України, народним художникам країни, ветеранам і пенсіонерам культури, мистецтва, інформаційної галузі на 2013 рік. Серед стипендіатів заслужений працівник культури України, завідувач Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки Віра Михайлівна Комзюк та ветеран музейної справи Лідія Григорівна Грицина.
Упродовж року митці щомісячно отримуватимуть персональні стипендії голови облдержадміністрації у розмірі 200 гривень.

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

07 лютого 2013 року                        м.Луцьк                                № 45

Про встановлення персональних стипендій
голови обласної державної адміністрації
народним артистам України, народним художникам України,
ветеранам і пенсіонерам культури, мистецтва, інформаційної галузі
на 2013 рік

Відповідно до Положення про персональні стипендії голови обласної державної адміністрації народним артистам України, народним художникам України, ветеранам і пенсіонерам культури, мистецтва, інформаційної галузі, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 14 листопада 2005 року № 394, зареєстрованим в обласному управлінні юстиції 28 листопада 2005 року за № 69/830:
1. Установити на 2013 рік 35 (тридцять п’ять) персональних стипендій голови обласної державної адміністрації народним артистам України, народним художникам України, ветеранам і пенсіонерам культури, мистецтва, інформаційної галузі в розмірі 200 (двісті) гривень на місяць.
2. Затвердити рішення комітету з розроблення пропозицій щодо кандидатур для присудження персональних стипендій голови обласної державної адміністрації народним артистам України, народним художникам України, ветеранам і пенсіонерам культури, мистецтва, інформаційної галузі на 2013 рік (додається).

Голова                                                                   Б.КЛІМЧУК

Розпорядження голови
обласної державної адміністрації
07.02.2013 № 45

комітету з розроблення пропозицій щодо кандидатур для
присудження персональних стипендій голови облдержадміністрації
народним артистам України, народним художникам України,
ветеранам і пенсіонерам культури, мистецтва, інформаційної галузі
на 2013 рік
(ВИТЯГ)

Розглянувши підсумки таємного голосування щодо визначення кандидатур для присудження персональних стипендій голови обласної державної адміністрації на 2013 рік, комітет з розроблення пропозицій щодо кандидатур для присудження персональних стипендій голови облдержадміністрації народним артистам України, народним художникам України, ветеранам і пенсіонерам культури, мистецтва, інформаційної галузі
ВИРІШИВ:
Призначити персональні стипендії голови обласної державної адміністрації на 2013 рік:

ГРИЦИНІ Лідії Григорівні - ветеранові музейної справи, 1935 р. н.

КОМЗЮК Вірі Михайлівні - завідувачеві Колодяжненського літературно-меморіального музею-садиби Лесі Українки,  заслуженому працівникові культури України,  1948 р. н.
Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 777 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1