Головна » 2019 » March » 18 » Пам’яті професора, доктора фізико-математичних наук, заслуженого діяча науки і техніки України Анатолія Свідзинського

20 березня об 11.00 год. у Художньому музеї розпочнеться чергова культурно-мистецька акція традиційного проекту «Екологія природи – екологія культури».

Цьогоріч вона присвячена Hомо sapiens – людині, її гармонійному духовному розвитку та фізичному здоров’ю. Обговорення цієї актуальної нині теми відбудеться за участі представників Міністерства охорони здоров’я України, Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика, Управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації, Управління охорони здоров’я Луцької міської ради, медпрацівників, а також наукових співробітників Художнього музею, мистецтвознавців, культурологів міста.

Проект присвячений світлій пам’яті професора, доктора фізико-математичних наук, заслуженого діяча науки і техніки України Анатолія Вадимовича Свідзинського (1929–2019), який надавав зазначеній проблематиці величезної ваги, висвітлюючи її у своїх культурологічних працях.

Присутні ознайомляться із діяльністю Художнього музею, його постійною експозицією, виставками, почують розповідь про А.Свідзинського та його працю «Синергетична концепція культури». Стратегічним завданням учасників події буде професійне обговорення теми збереження фізичного здоров’я людини в сучасній Україні, пропагування здорового способу життя, позитивного впливу мистецтва на розвиток особистості.

Джерело: Художній музей

Категорія: Художній музей | Переглядів: 413 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1