Головна » 2012 » Березень » 20 » Паломники з Словакії відвідали Музей волинської ікони.
Паломники з Словакії відвідали Музей волинської ікони.
     20 березня 2012 року до Музею волинської ікони завітали православні віруючі  і священнослужителі з Словакії, які здійснювали паломництво по святих місцях України. Напередодні вони побували у Почаєві, де молилися біля чудотворної Почаївської ікони Богородиці.  У музеї паломники схилили голови перед Холмською Чудотворною іконою Богородиці та проспівали акафіст Пресвятій Богородиці. Декілька років поспіль групи паломників із Словакії  вже були біля  святині. На згадку про відвідування  гості придбали освячені листівки із зображення  чудотворного образу, книги про її історію, різноманітну сувенірну продукцію.
Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 554 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0