Головна » 2018 » December » 2 » Оприлюднено дані щодо учасників конкурсного добору на посаду директора Волинського краєзнавчого музею

Відповідно до частин п’ятої і шостої статті 214 Закону України «Про культуру», управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації 30 листопада 2018 року оприлюднило документи, подані для участі у конкурсному доборі на посаду директора Волинського краєзнавчого музею з урахуванням Закону України «Про захист персональних даних».

Усі зацікавлені особи впродовж семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидата (з 30.11.2018 по 07.12.2018) можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту [email protected] (з позначкою «пропозиції та зауваження»), які будуть передані конкурсній комісії з конкурсного добору на посаду директора Волинського краєзнавчого музею.

Пропозиції та зауваження приймаються управлінням культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Подробиці тут!

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 641 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0