Головна » 2016 » April » 22 » Обласний музей запрошує на відзначення 30-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС

25 квітня 2016 року о 12.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться науково-освітній захід, присвячений 30-й річниці з часу аварії на Чорнобильській АЕС.

На заході буде розгорнуто фотодокументальну пересувну виставку «Чорнобильський слід на Волині», з матеріалами якої присутніх познайомить старший науковий співробітник відділу природи Волинського краєзнавчого музею Оксана Гаврилюк та фотовиставку з фондів музею, яку представить головний хранитель музею Наталія Пушкар.

У заході приймуть участь заступник голови обласного добровільного товариства «Спілка Чорнобиль» Ростислав Кухтей, учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Анатолій Архипов.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 651 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0