Головна » 2015 » January » 29 » Обласний музей запрошує на вечір з нагоди дня визволення Луцька від німецько-фашистських загарбників

2 лютого 2015 року о 12:00 годині у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться тематичний вечір „Пам’ятаємо про минуле, думаємо про майбутнє” (до дня визволення міста Луцька від німецько-фашистських загарбників у роки Другої світової війни).

У конференц-залі розгорнуто фотодокументальну виставку „Хронологія визволення міста Луцька”. На ній представлено матеріали з фондів Волинського краєзнавчого музею: карта Рівне-Луцької наступальної операції (січень-лютий 1944 р.), фото бійців 1-го гвардійського кавалерійського корпусу під командуванням В. Баранова та 2-ої гвардійської кавалерійської дивізії під командуванням Х. Мамсурова. Рукописна карта з планом звільнення Луцька роботи М. Калініченка, особисті спогади учасників визволення Луцька: М. Целюби, П. Туза, Ф. Середняка, М. Волкова, В. Сидоренка; фото звільненого Луцька, наказ про призначення капітана Калініченка комендантом м. Луцька, 5 лютого 1944 р. Доповнює експозицію книжкова виставка з бібліотеки Волинського краєзнавчого музею.

З матеріалами виставки познайомить присутніх, учнів центру професійно-технічної освіти та учнів гімназії № 21 м. Луцька, науковий працівник відділу новітньої історії Олена Дубень.

Протягом вечора прозвучать поезії волинських поетів, а також пісні воєнних літ та патріотичні пісні.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 837 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3