Головна » 2014 » December » 24 » Обласний музей запрошує на презентацію виставки робіт учасників Х обласного конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики.

26 грудня 2014 року о 10 год. 30 хв. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться представлення виставки робіт учасників Х обласного конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики „Вертепне дійство”.

На виставці експонуються традиційні атрибути: дідухи, вертепні шопки, різдвяні зірки, солом᾿яні павуки, маски ряджених та творчі роботи на різдвяну тематику.

Запрошуємо також на „Різдвяну казку” у виконанні учнів недільної школи, що діє при Лютеранській церкві Христа Спасителя. Вистава буде благодійною. Збір коштів проводиться для дітей-сиріт з інтернатів, що знаходяться в зоні АТО.

Завітайте на виставку і долучіться до благодійної акції!

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 736 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0