Головна » 2013 » Грудень » 31 » Новорічно-різдвяна виставка у Нововолинському музеї (ВІДЕО).
Новорічно-різдвяна виставка у Нововолинському музеї (ВІДЕО).
Значимою новорічною подією у культурному житті Нововолинська стала виставка різдвяної атрибутики вихованців художнього відділу школи мистецтв, що експонується у Нововолинському міському історичному музеї, – повідомляє Волинська ОДТРК. Учасниками новорічно-різдвяної виставки декоративного мистецтва «Свят-вечір» стали 85 юних нововолинців. Авторів кращих робіт нагородили грамотами і подарунками.

Новорічна виставка робіт декоративно-прикладного мистецтва «Свят-вечір» працюватиме в Нововолинському міському народному історичному музеї протягом січня-лютого.
Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 583 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0