Головна » 2013 » Лютий » 6 » Новий Міністр культури України – Леонід Новохатько.
Новий Міністр культури України – Леонід Новохатько.
Відповідний указ № 65/2013 про призначення розміщений на офіційному сайті Президента України. Першим заступником Міністра культури став Тимофій Кохан, який раніше займав посаду заступника. Юрій Богуцький був звільнений з посади першого заступника і призначений Радником Президента України, Керівником Головного управління з питань гуманітарного розвитку Адміністрації Президента України.

Довідка.
Новохатько Леонід Михайлович народився 11 січня 1954 року в с. Вечірки Пирятинського району Полтавської області. Закінчив Полтавський державний педагогічний інститут імені В.Г.Короленка, аспірантуру та докторантуру Київського державного університету імені Т.Г.Шевченка.
Трудову діяльність Новохатько почав у 1975 році - викладав історію в селищній школі. Після служби в радянській армії у 1977 році повернувся до інституту та працював викладачем.
На початку 90-х працював завідувачем сектора зв’язків з громадськими об’єднаннями, заступником начальника Головного управління інформації та зв’язків з пресою і громадськістю Кабінету Міністрів України.
Згодом очолив Службу з питань гуманітарної політики Адміністрації Президента. З 1996 року понад 9 років працював заступником, а пізніше - першим заступником Міністра культури та мистецтв України. Також очолював кафедру Київського національного університету культури та мистецтв України.
Новохатько обіймав посаду першого заступника генерального директора Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ". З приходом до влади Президента Віктора Януковича, його призначили заступником голови Київської міської державної адміністрації.
Новий міністр має кілька державних нагород: Орден "За заслуги" ІІІ ступеня та грамоту Верховної Ради України. Є доктором історичних наук, професором, заслуженим діячем науки і техніки України.

Джерело: сайт PROSTIR.MUSEUM, 5.02.2013
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 577 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1