Головна » 2011 » August » 2 » НЕЧИМНЕ ГОТУЄТЬСЯ ДО ЮВІЛЕЮ „ЛІСОВОЇ ПІСНІ”.
НЕЧИМНЕ ГОТУЄТЬСЯ ДО ЮВІЛЕЮ „ЛІСОВОЇ ПІСНІ”.
У ці дні минає 100 років від часу написання нашою геніальною поетесою Лесею Українкою безсмертної драми-феєрії „Лісова пісня”.
На традиційне свято поезії та душі під однойменною назвою в урочище Нечимне з’їдуться численні гості, тож напередодні урочистих заходів тут „кипить” підготовча робота. На просторій галявині під кронами старезного дуба встановлюється крита дерев’яна сцена, будуть нові лавки та альтанки. Все це роблять працівники Ковельського держлісгоспу. Ремонтується дорога з Ковеля до Білина.
Цими днями у Нечимному побували заступник голови облдержадміністрації Віталій Карпюк, головний лісничий обласного управління лісового та мисливського господарства Сергій Шеремета, директор Ковельського держлісгоспу Володимир Данилюк, які ознайомились із ходом робіт. Як повідомив Віталій Карпюк, в недалекому майбутньому в це урочище буде проведено лінію електропередач, розпочнеться й порятунок озера від сапропелю – товстого шару озерного мулу.

„Волинь-нова” 2.08.2011 р.
Категорія: Музей „Лісової пісні” в урочищі Нечимному | Переглядів: 1263 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1