Головна » 2012 » Травень » 17 » Нагороджено переможців обласної рейтингової акції „Музейна подія року на Волині – 2011” та конкурсу „Музейний продукт – 2012”.
17 травня 2012 року у Волинському   краєзнавчому  музеї нагороджено переможців обласної рейтингової акції „Музейна подія року на Волині – 2011” та конкурсу „Музейний продукт – 2012” Першого Волинського обласного музейного фестивалю „Музейний туристичний ресурс – 2012”.

Експертна рада (журі) Першого Волинського обласного музейного фестивалю „Музейний туристичний ресурс – 2012”

ПОСТАНОВИЛА:

1. За підсумками рейтингового голосування визнати переможцями Обласної рейтингової акції „Музейна подія року на Волині – 2011” та відзначити дипломами і грошовими винагородами:

І місце (500 грн.) – Відкриття Затурцівського меморіального музею В’ячеслава Липинського, відділу Волинського краєзнавчого музею, завідувач Кушнір Віталій Григорович. Нагороджується Волинський краєзнавчий музей – директор Силюк Анатолій Михайлович.

ІІ місце (300 грн.) – Відкриття Музею історії Луцького Хрестовоздвиженського братства XVII–XXI ст., автори: Бірюліна Олена Андріївна, Бондарчук Андрій Іванович. Нагороджується Музей історії Луцького Хрестовоздвиженського братства XVII–XXI ст. – директор Бондарчук Андрій Іванович.

ІІІ місце
(200 грн.) – Відкриття виставки „Врятовано для України” у Волинському краєзнавчому музеї, автори експозиції: Пушкар Наталія Юхимівна, Єлісєєва Тетяна Миколаївна. Нагороджується Волинський краєзнавчий музей – директор Силюк Анатолій Михайлович.

2. Визнати переможцями конкурсу „Музейний продукт – 2012” Першого Волинського обласного музейного фестивалю „Музейний туристичний ресурс – 2012”  та нагородити спеціальними призами учасників фестивалю:

У номінації „Мистецтво музейної експозиції”

Дипломом І ступеня нагороджується – Музей „Лісова пісня” в Нечимному, (завідувач Бойко Ольга Петрівна), за експозицію „Дядько Лев і вся його рідня”.

Дипломом ІІ ступеня нагороджується – Любомльський краєзнавчий музей, за експозицію „Війна 1812 року” (директор Остапюк Олександр Дмитрович).

У номінації „Музейні видання”

Дипломом І ступеня нагороджується – Торчинський історичний музей (директор Гуртовий Григорій Олександрович) за 8 книжкових видань.

Дипломом ІІ ступеня нагороджується – Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки (завідувач Комзюк Віра Михайлівна), за видання „Українські узори”, „Український народний орнамент”, „Гейне Генріх” (Переклад Лесі Українки і Максима Стависького), „На крилах пісень”, „Та в нас пісні її лишились, в яких живе душа жива”, „Колодяжне – колиска Лесиного таланту”.

У номінації „Впровадження музейних програм, акцій, заходів” (промоушен)

Дипломом І ступеня нагороджується – Маневицький краєзнавчий музей (директор Хомич Петро Микитович), за промоушен „Маневицький краєзнавчий музей – туристсько-інформаційний центр Волинського Полісся”.

Дипломом ІІ ступеня нагороджується – Рокинівський музей історії сільського господарства Волині (директор Середюк Олександр Миколайович), за промоушен „Купальська ніч у музеї”.

Вітаємо переможців та зичимо нових творчих перемог на ниві музейництва!

Фото Л.Максимова.
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 738 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0