Головна » 2011 » Липень » 31 » на території Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки відбулася панахида, приурочена до дня пам’яті поетеси.
31 липня 2011 року на території Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки відбулася панахида, приурочена до дня пам’яті поетеси. Її відслужив настоятель Свято-Миколаївського храму УПЦ КП села Колодяжне протоієрей Іван Оринчак.
Зі словами пошанування Лесі Українки виступили наукові співробітники музею та присутні поціновувачі її творчості, діти прочитали свої улюблені вірші поетеси.
Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 421 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0