Головна » 2013 » Липень » 11 » Музейникам Волині присуджено загальноукраїнську премію.
Музейникам Волині присуджено загальноукраїнську премію.
Загальноукраїнську Премію імені академіка Петра Тронька Національної спілки краєзнавців України у номінації „За внесок у музейну та пам’яткоохорону справу” присуджено завідувачу Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки Вірі Комзюк та головному хранителю Волинського краєзнавчого музею Наталії Пушкар.

В І Т А Є М О !

Довідково: Загальноукраїнська Премія імені академіка Петра Тронька Національної спілки краєзнавців України присуджується за вагомий внесок у справу вивчення, дослідження і популяризації історико-культурних і природних багатств рідного краю у чотирьох номінаціях. Цього року премія вручається вперше.
Усім нагородженим присвоюється звання „Лауреат Премії імені академіка Петра Тронька” з врученням Диплома, почесного знака і грошової премії за кожну номінацію.
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 513 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2