Головна » 2013 » Серпень » 1 » Музейні видання до 100-річчя пам’яті Лесі Українки.
Музейні видання до 100-річчя пам’яті Лесі Українки.
До 100-річчя пам’яті Лесі Українки, науковими співробітниками Волинського краєзнавчого музею та Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки підготовлено та видано: „Меморіальні речі Лесі Українки та родини Косачів зі збірки Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки. Серія „Колекції Волинського краєзнавчого музею”. Випуск 7. Науково-популярне видання. – ТОВ „Ковельська міська друкарня”, 2013. – 16 с., іл.” та „Леся Українка в живописі та графіці (з фондів Волинського краєзнавчого музею та Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки). До 100-річчя ПАМ’ЯТІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ. Набір листівок. – ТОВ „Ковельська міська друкарня”, 2013”.
Особисті речі видатних осіб мають неоціненну вартість для будь-якого музею. Тим більше – для літературно-меморіального – меморії людини, чиє ім’я носить музей. Науково-популярне видання „Меморіальні речі Лесі Українки та родини Косачів зі збірки Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки” знайомить з колекцією особистих речей, світлин, документів Косачівської родини, дбайливо збережених для нащадків у храмі пам’яті – Літературно-меморіальному музеї Лесі Українки у с.Колодяжне. Меморіальний фонд Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки нині нараховує 108 одиниць збереження. Це унікальні речі Лесі Українки, її матері Олени Пчілки, батька Петра Косача, братів, сестер.
Набір листівок „Леся Українка в живописі та графіці (з фондів Волинського краєзнавчого музею та Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки)” складається з  22 кольорових листівок із зображеннями Лесі Українки.
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 520 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2