Головна » 2013 » Жовтень » 15 » Музей запрошує у гості до Золотої Осені.
Музей запрошує у гості до Золотої Осені.
Відділ природи Волинського краєзнавчого музею розпочав проведення екскурсій-казок ,,В гостях у Золотої осені” із циклу ,,Чарівні пори року”.
Мета цих оригінальних екскурсій – ознайомлення наймолодших відвідувачів музею (вихованців дитячих садків та учнів молодших класів шкіл міста Луцька) з осінніми явищами у природі Волині.
У неповторний світ природи рідного краю юних відвідувачів ведуть нетрадиційні екскурсоводи – Бабуся-казкарка та Осінь. Діти почують захопливі розповіді про зміни у рослинному і тваринному світі, які відбуваються восени, а також легенди, казки, вірші, що оспівують красу рідної природи.

У залі, де представлені дари лісів Волині, маленькі екскурсанти, розглядаючи чудові муляжі грибів, під керівництвом Бабусі-казкарки вчаться їх розрізняти. Діти у ході екскурсії дізнаються про правила поведінки під час відпочинку на лоні  природи, вчаться бережливому ставленню до багатств рідного краю.

Завершується екскурсія-казка пізнавальними та розважальними іграми ,,З якого дерева листочок?”, ,,Що є в дерева завжди?”, ,,Назви кольори віночка Золотої Осені”.

Першими гостями Золотої Осені у музеї стали учні молодших класів гімназії № 21 міста Луцька.

Відділ природи Волинського краєзнавчого музею впродовж календарної осені запрошує всіх бажаючих на екскурсію-казку ,,В гостях у Золотої Осені”.
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 451 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1