Головна » 2016 » January » 14 » Музей запрошує на підбиття підсумків та нагородження переможців обласного конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики

Волинський краєзнавчий музей запрошує учасників Одинадцятого обласного конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики «Символи різдвяних свят» на підбиття підсумків та нагородження переможців. Захід відбудеться 18 січня 2016 року, початок о 12 годині.

З 1993 року Волинський краєзнавчий музей проводить конкурс різдвяно-новорічної атрибутики з метою вивчення, збереження та популяризації народних традицій, звичаїв і обрядів нашого краю, пов’язаних зі святкуванням Різдва Христового, Нового року, Водохреща. До його участі залучаються волиняни різного віку та професій. Цього року учасниками конкурсу стало 75 чоловік з Турійського, Луцького, Камінь-Каширського, Шацького, Старовижівського районів, міст Луцька, Нововолинська. Ними створено 106 робіт: різдвяні зірки, дідухи, солом’яні павуки, вертепні шопки, маски ряджених, дзвіночки, серія малюнків на склі «Різдвяні свята», композиції.

Переможці конкурсу будуть відзначені дипломами та подарунками. Святкові віншування лунатимуть від фольклорного колективу «Дивоцвіт» учнів ЗОШ № 3 м. Луцька (керівник Марія Ковальчук).

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 704 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4