Головна » 2012 » August » 8 » Музей Волинської ОДТРК відвідала відома журналістка Тамара Щербатюк (ВІДЕО).
Музей Волинської ОДТРК відвідала відома журналістка Тамара Щербатюк (ВІДЕО).
Ведуча багатолітньої зворушливої передачі  першого національного телеканалу „Надвечір’я” завітала до Луцька невипадково.  Невід’ємна і важлива сторінка історії становлення і розвитку Волинського радіо — це заслуга її батька – уповноваженого українського радіокомітету Володимира Леонтійовича Щербатюка. Візит шанованої гості —  розпочався із відвідин музею Волинської ОДТРК. Заслужений журналіст України Святослав Пирожко розповів про шлях телерадіокомпанії від квітня 1940 року, коли колектив очолив її батько Володимир Леонтійович – і до сьогодення. Майже чверть віку Тамара Володимирівна незмінна ведуча програми „Надвечір’я”. Буваючи у регіонах, вона намагається дивитися місцеві передачі, адже телебачення стало її життям. Тамара Володимирівна побувала у студії першої в Україні державної ФМ – радіостанції „Луцьк”. А у студії Волинського телебачення записана розмова з Тамарою Щербатюк, яка вийде в ефір 10-го серпня о 10 годині у передачі „Ранок „Нової Волині”.

Категорія: Музей Волинської державної телерадіокомпанії | Переглядів: 1537 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1