Головна » 2013 » Лютий » 6 » Музей волинської ікони відвідав архибіскуп Люблінської митрополії Станіслав Будзік.
6 лютого 2013 року Музей волинської ікони у складі поважної делегації відвідав архибіскуп Люблінської митрополії Станіслав Будзік. З великим інтересом оглянувши експозицію музею, він подякував за можливість молитися перед Холмською Чудотворною іконою Богородиці і залишив у книзі відгуків щирі слова захоплення „красою волинських ікон, що свідчить про багатство місцевої культури” і висловив побажання,  щоб „волинська земля, будучи місцем співіснування культур і релігій, стала місцем діалогу, відкриття і побудови майбутнього на християнських фундаментах”.

Джерело: сайт Музею волинської ікони
Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 516 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2