Головна » 2013 » Липень » 16 » Музей, в якому проводить екскурсії сільський голова.
Музей, в якому проводить екскурсії сільський голова.
Не кожне село може похвалитися музеєм. А от у селі Рудка-Козинська Рожищенського району він є... Тут зібраний багатющий матеріал про село від першої згадки (ХV ст.), роки Першої світової, колективізації, Другої світової війни та період відбудови, визвольної боротьби і до сьогодення. Усе це – велетенська праця заслуженої вчительки України Ніни Василівни Яцюк та її сина Миколи Степановича Яцюка. Саме він, нинішній сільський голова, з радістю проводить екскурсії (на фото).
Уперше музей запрацював цьогоріч на День Перемоги. Ми дізналися про молодих людей із «Просвіти», які за рідне слово, за справедливість, за волю віддали свої життя. Тут ми побачили й світлини своїх дідусів і прадідусів, які пройшли страшними дорогами війни. Про все не розкажеш, це треба побачити.

Категорія: Рожищенський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 509 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1