Головна » 2013 » Липень » 2 » МУЗЕЙ У СЕЛІ СЕРЕХОВИЧІ ТАКИ БУДЕ.
МУЗЕЙ У СЕЛІ СЕРЕХОВИЧІ ТАКИ БУДЕ.
Музейна епопея у Сереховичах тривала майже п'ять років. Недавно депутати Старовижівської районної ради нарешті поставили в ній приємну крапку.
Переважною більшістю депутатських голосів приміщення колишньої аптеки в центрі села, яке тривалий час стояло пусткою і руйнувалось, передано під краєзнавчий музей. З ініціативи колишнього багатолітнього голови облвиконкому, вихідця із Серехович Ю.А.Ярощука тут уже діяв такий заклад, який мав звання народного. З чиєїсь злої волі ще у компартійні часи він перестав існувати, будинок розібрали, експонати «розбіглись». Нині музей створюється на новому місці, обіч туристичного маршруту, що проліг до православної святині – Милецького монастиря.
Реконструкція і ремонт будинку держбюджет району чи області не зачепить. Музей постане завдяки добрій волі свідомих людей, які розуміють, що свою історію треба самим цінувати і берегти. Значна частина експонатів уже чекає «прописки».
Андрій БОНДАРЧУК
Категорія: Старовижівський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 806 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0