Головна » 2012 » Квітень » 9 » Музей Луцького братства не ліквідують.
Музей Луцького братства не ліквідують.

Музей Луцького братства не ліквідовуватимуть, а навпаки – розширюватимуть, – Кравчук

З будівлі, у якому розміщений музей Луцького братства, планують розмістити усі організації, які причетні до розвитку старої частини міста. Про це у коментарі ВІПу розповів перший заступник Луцького міського голови Святослав Кравчук.
Ще на початку березня під час сесії Волинської обласної ради депутат Валентина Блінова висловила своє занепокоєння щодо долі музею Луцького братства. «Міська влада Луцька так і не спромоглася за п’ять місяців виділити кошти для оплати комунальних послуг, охоронної сигналізації, світла, телефону. Тому виникла загроза, що в Міжнародний рік музеїв, рік музеїв, проголошений Президентом, наймолодший музей Луцька перестане існувати», - йшлося у її запиті.
Відповідь управління культури та туризму ОДА була опублікована в кінці місяця на сайті облдержадміністрації: «Оскільки в обласному центрі відсутній музей історії міста, Луцькій міській раді було запропоновано розглянути питання створення на базі Музею історії Луцького братства повноцінного комунального музею».
Тож ВІП поцікавився думкою щодо цього питання у міській раді, а саме у віце-мера Святослава Кравчука. За його словами, депутати виділили 15 тисяч гривень субвенції обласному бюджету, які повинні бути розподілені на Волинський краєзнавчий музей, а ті вже розраховуватимуться за комунальні послуги.
«В перспективі плануємо у будинку звільняти квартири і поступово розширювати його, і тоді забрати до міста і зробити комунальний музей. Хочемо забрати також туди усі організації, які причетні до розвитку старої частини міста», - розповів Святослав Кравчук.
На завершення він розвіяв сумніви Валентини Блінової щодо подальшого існування музею Луцького братства. «Ліквідації музею однозначно не буде», - запевнив перший заступник міського голови.

Джерело: Vip, 09.04.2012

Категорія: Музей історії Луцького братства | Переглядів: 640 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1