Головна » Музей Лесі Українки Волинського національного університету імені Лесі Українки
    «Де душа живе без страху». Під таким девізом у Музеї Лесі Українки університету відбулася зустріч із головою правління Східноєвропейського інституту розвитку, співробітницею центру Тагора, журналісткою, поетесою, авторкою перекладу «Лісової пісні» Лесі Українки бенгальською мовою Мрідулою Гош. Супроводжували гостю українські письменники та громадські діячі: директор Науково-дослідного інституту Лесі Українки Микола Жулинський і керівник театру «Коло Лесі» Іван Драч.
   Декілька десятків лучан та гостей міста мали нагоду стати учасниками екскурсії, яка розповідала про Луцьк і Лесю Українку. Екскурсію провела завідувач музею Лесі Українки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Тетяна Данилюк-Терещук.
« 1 2