Головна » Музей історії Луцького братства
Відбулася екскурсія до Музею Луцького братства із циклу „Екскурсоводи у відпустці” (ВІДЕО).
   У м. Луцьку відбулася чергова екскурсія із циклу „Екскурсоводи у відпустці”. Цього разу вона була присвячена історії Луцького братства, яке діяло в обласному центрі Волині у минулі століття.
ДЕНЬ ПОЧЕСНИХ ВІДВІДУВАЧІВ У МУЗЕЇ ЛУЦЬКОГО БРАТСТВА.
   У День Святого Духа нещодавно створений Музей Луцького Братства відвідали одразу двоє почесних гостей: Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет та директор Інституту літератури НАН України ім. Т. Шевченка, академік, лауреат Шевченківської премії Микола Жулинський.
Музей Луцького братства не ліквідують.

Музей Луцького братства не ліквідовуватимуть, а навпаки – розширюватимуть, – Кравчук

З будівлі, у якому розміщений музей Луцького братства, планують розмістити усі організації, які причетні до розвитку старої частини міста. Про це у коментарі ВІПу розповів перший заступник Луцького міського голови Святослав Кравчук.
Музей Луцького братства може закритися.
« 1 2 3