Головна » 2012 » Жовтень » 25 » Музей бойової слави у Ківерцівській ЗОШ №4 діє!
Музей бойової слави у Ківерцівській ЗОШ №4 діє!
Ківерцівська загальноосвітня школа №4, одна із небагатьох в районі, де в хорошому стані зберігся шкільний музей бойової слави. Він розповідає  учням про трагічні події Великої Вітчизняної війни. Ініціатором створення музею бойової слави у Ківерцівській ЗОШ №4 був тодішній директор Зіновій Євницький.  Як і тоді у 1979 році, так і зараз головне завдання музею – показати трагізм і героїзм у роки Великої Вітчизняної війни, виховувати в учнів патріотизм, – переконаний вчитель. Він уже багато років на пенсії, але і досі займається музеєм у своїй рідній школі.
Зіновій Маркович  зустрічається із учнями школи. Просить, аби вони цікавилися у своїх дідусів та бабусь життям їх родин у роки  війни. Особливо цінними є  спогади ветеранів, адже із кожним роком їх стає все менше. Та й самому Зіновію Євницькому є що пригадати, йому було 12 років, як розпочалася війна. А дитяча пам’ять цупка. У день визволення України від фашистських загарбників Зіновій Маркович Євницький запросить до музею і ветеранів, і школярів, адже це естафета поколінь.

Джерело: Волинська ОДТРК, 25.10.2012
Категорія: Ківерцівський районний краєзнавчий музей | Переглядів: 709 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0