Головна » 2011 » Серпень » 31 » Мистецька акція на честь ювілею художника Миколи Кумановського.
Мистецька акція на честь ювілею художника Миколи Кумановського.
На честь шістдесятиліття відомого художника Миколи Кумановського 31 серпня 2011 року у Художньому музеї Луцька відбулась мистецька акція. Привітати ювіляра зібралося понад півсотні людей, серед яких були митці, діячі культури, представники влади та інші шанувальники його таланту.
У програмі акції було:
 - огляд та обговорення виставки творів Миколи Кумановського, експозиція якої була презентована раніше, а нині переформатована і доповнена новими картинами;
 - огляд діапозитивів із творів попередніх років, коментарі автора, обмін думками колег та шанувальників мистецтва;
 - привітання художника із ювілеєм від учасників акції, представників влади, друзів.
 - виступ ювіляра про творчі плани на майбутнє.

Довідка:
Микола Іванович Кумановський народився 31 серпня 1951 року на Хмельниччині. Закінчив Львівське училище декоративно-прикладного мистецтва ім. І. Труша. Від 1975 року живе і працює в Луцьку. Творчий доробок художника – об’ємний та різноманітний. Це – великі серії станкового малярства, графіка, твори скульптури, інсталяції, колажі. Однак все, що створив митець об’єднує виразно–індивідуальна стилістика, особливий почерк, який дозволяє одразу виокремити його твори з-поміж строкатої та різноманітної української художньої культури сьогодення. Кожна річ Миколи Кумановського – чи то графічний лист або ж сюжетне полотно спонукає глядача думати і співпереживати, шукати відповіді на запитання, що їх поставив автор. Інколи ця розмова мистця із співвітчизниками зухвала, уїдливо-саркастична, а візуальний ряд композицій межує із гротеском. Лише витончені колористичні імпульси малярства дещо врівноважують, цю гостроту, додаючи твору якогось особливо щемливого, поетичного звучання.
Категорія: Художній музей | Переглядів: 654 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0