Головна » 2011 » Вересень » 16 » Місцева громада м.Ківерці збудувала краєзнавчий музей.
Місцева громада м.Ківерці збудувала краєзнавчий музей.
У м.Ківерці районна державна адміністрація разом із спонсорами збудували краєзнавчий музей. Раніше в двоповерховому приміщенні старої будівлі розміщувалось відділення швидкої медичної допомоги. Тепер лікарі переїхали в новостворену поліклініку, а приміщення відремонтували і скоро тут розмістять музейні експонати.
„У нашому районі взагалі не було музею. Ми власними коштами відремонтували будівлю. Тепер тут є і відділи природи, і зали історії різних часів. На все поки що витрачено 100 тис. грн. наших і спонсорських коштів”, – відзначив голова Ківерцівської районної державної адміністрації Леонтій Кричкевич.
Раніше старе, напівзруйноване приміщення тепер виблискує свіжою фарбою, міцними відремонтованими стінами і меблями – на другому поверсі, де за радянських часів був райком комсомолу, тепер знаходиться кімната для переговорів із зручними стільцями та круглим столом.
„Коли будемо відкривати, покличемо всіх голів районів та керівників музеїв, аби вони подивились, як місцева громада за власні кошти може збудувати музей. Одне діло – реконструювати музей в Затурцях за державні кошти, інше – власними силами”, – сказав голова облдержадміністрації Борис Клімчук в інтерв’ю інформаційній агенції „Українські національні новини”.
Борис Клімчук підкреслив, що бажання місцевих громад, місцевої влади будувати – чи не найважливіше для розвитку районів і всієї області.

Прес-служба Волинської облдержадміністрації
Категорія: Ківерцівський районний краєзнавчий музей | Переглядів: 754 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3