Головна » 2012 » Листопад » 7 » Маневицький краєзнавчий музей відзначив 45-ту річницю створення.
Маневицький краєзнавчий музей відзначив 45-ту річницю створення.
Подія зібрала його ветеранів і молодь, місцеву владу й духовенство. Гучно і весело святкують день народження Маневицького музею. Це не простий музей, і його вважають одним з найкращих у Волинській області, адже саме тут можна не лише побачити старі експонати, а й доторкнутися до них, тим самим відчувши життя цих предметів.
Маневицький музей унікальний тим, що створений на громадських засадах і вже давно став самодостатньою одиницею музейного простору Волині.
Петро Микитович Хомич віддав цікавій і непростій музейній справі 27 років свого життя, зберігаючи пам’ять про тих, хто тут народився і виріс, жив і працював.
„Музеї повинні бути туристичними осередками. На даний момент ми працюємо над тим. щоб маневицький музей був туристично-екскурсійним центром і гості змогли побачити усе, чим наш регіон багатий”, – розповів він.
Експонатів у музеї налічується більше 12 тисяч. У залах – не лише побутові предмети, а й стародруки та сучасні фотографії, на яких зафіксоване життя сіл, спорожнілих через радіацію, а на стендах постає історія краю в деталях та обличчях.
Останніми роками музеєм стала цікавитися місцева молодь. Тут бувають гості і з Латвії, Литви, Польщі, часто приїздять і кияни. Наступної весни у Маневичах чекають відвідувачів із Вашингтону.

Джерело: Волинська ОДТРК, 07.11.2012
Категорія: Маневицький краєзнавчий музей | Переглядів: 675 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2