Головна » 2012 » Вересень » 21 » Майстриня Валентина Галкіна провела майстер-клас із соломопластики для студентів Східноєвропейського університету.
14:21
Майстриня Валентина Галкіна провела майстер-клас із соломопластики для студентів Східноєвропейського університету.
Майстриня Валентина Галкіна провела майстер-клас із соломопластики для студентів Східноєвропейського університету.
У Волинському краєзнавчому музеї експонується виставка „Моє захоплення – мій духовний світ” на якій представлено 101 роботу лучанки Валентини Галкіної. 21 вересня 2012 року майстриня провела майстер-клас із соломопластики студентам історичного факультету кафедри документознавства та музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.
Насамперед Валентина Іванівна ознайомила їх із своїми роботами, розповіла про те, що спонукало її до створення певних серій робіт, відповіла на ряд питань поставлених студентами: яка соломка використовується у роботі, коли вона заготовляється, як їй надати певного відтінку?..
Практичне заняття розпочалося ознайомленням із матеріалами та інструментами, які використовуються в роботі: а це  підготовлена соломка, папір, калька, олівець, ножиці, клей, пінцет. Майстриня, розповідаючи, показувала процес створення об’ємної аплікації. Спочатку Валентина Іванівна виготовила ескіз всієї роботи. Потім вона розібрала його по елементах і намалювала кожен окремо. На деталі наклеїла соломку і вирізала за зазначеним контуром. За допомогою ножиць надала об’єму і наклеїла на ескіз окремого елемента. З таких елементів згодом складається цілісна картина і відтворюється на тканині.
Отож кожен бажаючий спробував створити із соломки декоративну квітку. Такий невеликий мистецький витвір стане гарною пам’яткою про майстер-клас із Валентиною Галкіною на якому студенти почерпнули цікаву інформацію, спробували свої можливості в цьому виді мистецтва, збагатили свій духовний світ.
 
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 892 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]