Головна » 2013 » Липень » 22 » Лунниці і сонячниці у Володимир-Волинському історичному музеї.
Лунниці і сонячниці у Володимир-Волинському історичному музеї.
У Володимир-Волинському історичному музеї відкрито виставку філателістів, нумізматів, колекціонерів, присвячену 1025-ій річниці хрещення України-Руси та 1025-ій річниці з часу першої писемної згадки про Володимир-Волинський.
Свої колекції значків радянської епохи представили деякі городяни, які не побажали афішувати прізвищ. Найбільше експонатів, зібраних на території міста та району надав Микола Матусевич. Це: язичницькі обереги – лунниці, сонячниці, старовинний хрест з мощами, хрестики періоду козаччини, католицькі ладанки, похідні іконки для воїнів з образом Миколи Чудотворця, який оберігав подорожуючих і воїнів.

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 599 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0