Головна » 2013 » Грудень » 26 » Любомльський музей відзначив 40-річчя.
Любомльський музей відзначив 40-річчя.
26 грудня Любомльський краєзнавчий музей відзначив свій 40-річний ювілей. Вже 20 років завдяки роботі його колективу та безпосередньо директора – Олександра Дмитровича Остап'юка, серед районних музеїв області Любомльський є найбільшим за обсягом своїх фондів.

Музей є головним не лише для свого району, а й для сусідніх – Шацького та Турійського. Саме туди передають експонати за результатами археологічних досліджень на території названих районів експедиції ДП "Волинські старожитності". Зокрема, у Любомльському музеї перебуває і колекція археологічних знахідок Шацької експедиції 2009-2013 років, яка досліджує літописне місто Рай.
Привітати музей прийшли представники районної та міської влади, відділів культури та освіти, управління культури Волинської обласної державної адміністрації, колеги з Волинського краєзнавчого музею та Музею волинської ікони, журналісти, краєзнавці, археологи та друзі.

Категорія: Любомльський краєзнавчий музей | Переглядів: 444 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2