Головна » 2012 » Червень » 26 » Любомльський краєзнавчий музей відвідали архієпископ Рівненський і Острозький Варфоломій та митрополит Луцький і Волинський Ніфонт.
23 червня 2012 року Любомльський краєзнавчий музей відвідав архієпископ Рівненський і Острозький Варфоломій, який подарував дві богослужбові книги: репринтне видання Священного Євангелія 1889 року, яке перевидане 2010 року у Москві за благословенням Святійшого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила, і ошатне подарункове видання Біблії, зроблене у 2008 році у Москві за благословенням Святійшого Патріарха Московського і всієї Русі Алексія ІІ.
26 червня 2012 року до Любомльського краєзнавчого музею, на прохання директора музею, здійснив візит митрополит Луцький і Волинський Ніфонт та подарував Луцьке Євангеліє ХIV століття. Це видання факсимільного типу Волинської єпархії, виготовлене у м. Київ 2011 року. Митрополит Ніфонт ознайомився з експозицією Любомльського музею, залишив враження від екскурсії у книзі відгуків.
Категорія: Любомльський краєзнавчий музей | Переглядів: 727 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0